Pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 28.09.2011r. tj. w środę od godz. 15:00 do 19:00 rozpoczniemy procedurę przekazywania pawilonów dla inwestorów na nowym targowisku.
Zgodnie z Uchwałą Nr 19/2009 Zarządu Stowarzyszenia „ODRA” z dnia 18.03.2009r. w sprawie trybu i zasad przekazywania wybudowanych pawilonów dla inwestorów, podstawą do przekazania pawilonu i otrzymania kluczy jest uregulowanie przez inwestora wszelkich zobowiązań finansowych wynikających z zawartej umowy z inwestorem zastępczym, w tym również zaległości i odsetek od wpłat dokonanych po terminie płatności.

Pobierz komunikat w formacie pdf - kliknij tu aby pobrać

 

Inwestor zgłaszający się po odbiór kluczy do pawilonu powinien posiadać:

  • dowód osobisty,
  • uregulowane płatności wynikające z umowy,
  • uregulowane płatności dopłat,
  • uregulowane płatności odsetek od wpłat dokonanych po terminie zapłaty,
  • opłacone na bieżąco składki członkowskie (za wrzesień 2011r włącznie ).

W pierwszej kolejności przekazywane będą pawilony gastronomiczne, usługowe i spożywcze, aby ich właściciele mieli więcej czasu na przystosowanie pawilonów do swojej działalności. Pozostałe pawilony będą przekazywane na bieżąco wg kolejności zgłaszających się inwestorów do biura stowarzyszenia w dni robocze od 15:00 do 19:00.

Jednocześnie informujemy, że oficjalne otwarcie nowego targowiska odbędzie się 15 października 2011r.

Natomiast  16.10. 2011r. jest ostatnim dniem handlu na targowisku tymczasowym. Do tego dnia każdy z inwestorów będzie miał czas aby przygotować swój pawilon do prowadzonej przez siebie działalności.

 

Z poważaniem
Zarząd Stowarzyszenia „ODRA”