Już rozpoczęliśmy odbudowę zniszczonego w tragiczny sposób bazaru! Każdy, kto jest zainteresowany posiadaniem stanowiska w nowoczesnym kompleksie proszony jest o kontakt ze Stowarzyszeniem „Odra”. Liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy wszystkich do naszej galerii! Umieszczono w niej aktualne zdjęcia dotyczące historii i odbudowy bazaru! Na bieżąco mogą Państwo śledzić prowadzone przez Stowarzyszenie "Odra" prace.

 

Wizualizacja odbudowywanego bazaru:

 

Nowy bazar - bezpieczny, nowoczesny na miarę 21 wieku, z darmowymi parkingami, toaletami na powierzchni 16000 m2 powstanie wkrótce na terenie spalonego bazaru.

Stowarzyszenie Handlowców Targowisk Miejskich w Słubicach "Odra", które poprowadzi tą inwestycję już dziś zaprasza do odwiedzania naszego bazaru.

Wstąpienie Polski do ,,Strefy Schengen” umożliwiło swobodny przepływ towarów i usług. Biorąc pod uwagę różnicę w cenie na towary i usługi miedzy naszymi krajami, dokonywanie zakupów na naszym bazarze jest nadal opłacalne.

Stowarzyszenie Handlowców Targowisk Miejskich w Słubicach "Odra" powstało, aby odbudować zniszczony przez żywioł bazar miejski w Słubicach. Stowarzyszenie zrzesza wszystkich handlowców bazaru miejskiego.

Wzięliśmy sobie za punkt honoru odbudowanie zniszczonego bazaru. Dzięki pomocy Gminy Słubice i przyjaznych przedsiębiorców rozpoczęliśmy budowę nowoczesnego kompleksu na kilkaset stanowisk. Pozwoli to w przyszłości na zwiększenie konkurencyjności nowo otwartego miejsca handlowego.

Bazar zbudowany będzie w oparciu o nowoczesne technologie i aktualne przepisy PPOŻ i BHP, co pozwoli w przyszłości uniknąć podobnej tragedii. Targowiska będą zadaszone.